Pirmajā bildē – Persil pulveris, kas ir pirkts Latvijā (populārā lielveikalā), ir domāts LV, LT, PL u.c valstīm ar zemāku kvalitāti, bet 2.(Vācu) un 3.(Angļu) bildē tādi paši Persil pulveri, kuri nav domāti tirgošanai pa visu Eiropu, bet ir domāti konkrētai valstij, ar augstu kvalitāti! Nevienam nav noslēpums, ka LV tiek sūtīti produkti ar zemāku kvalitāti, kuri tiek pakaļ darināti pārsvarā Polijā vai Lietuvā, jo diemžēl mēs Latvijā tiekam uzskatīti par 3 kategorijas valsti un nez kāpēc neesam līdzvērtīgi ar citām valstīm! 🙁

Varbūt kāds pajautās, kāda atšķirība starp Polijā ražotu veļas pulveri un Anglijā vai Vācijā ražotu?! Atbildēšu – viens no piemēriem, visi Anglijā vai Vācijā ražotie produkti ir tik spēcīgi, ka devas ir jāliek 2x mazāk, kā prasīts instrukcijā! LV nopirktos, mēs lejam 2x vairāk lai viņš vispār sāktu mazgāt! Tāpēc pircējam ir pirmais jautājums, cik litri ir pulverim?!, viņš pat neskatās mazgāšanas reizes, jo cilvēks ir pieradis, ka pulveris jālej uz acumēru, pārsniedzot devas, lai ko izmazgātu!

Cilvēks pēc rietumpreces.lv produktiem ir diezgan šokēts, ka var likt 2x mazāk kā instrukcijā prasīts, jo mums tas Latvijā nav pierasts, ir pircēji kuri nepaklausa teiktajam un ielej uz acumēru un tas beidzas ar to, ka veļa ir 3x jāpārskalo! 😀 Ko cilvēks iegūs – Mazgā 2x ilgāk, kā norādīts uz iepakojuma, nav alerģijas un citi brīnumi, LV pulverus varbūt akcijā var atrast lētāk, bet mazgāšana nav kvalitatīva un beidzās divreiz ātrāk, jo jālej klāt daudz vairāk pa prasīto devu! Variet paši pastaigāt pa veikaliem Latvijā, apgriezt preci un tur būs divi populāri tulkojumi PL un LT valodās! Mums pat Feiry ir pakaļdarinājums, pat iepakojums nav caurspīdīgs, ka Anglijā pirktajam un tad mēs brīnāmies, ka no LV nopērkamajiem Feiry ir alerģijas!

Tā pat mums nav Feiry produkcija veļas mazgāšanai, kas Anglijā ir jau gadiem ar augstu kvalitāti, domāts bērniem un cilvēkiem ar jūtīgu ādu! Tirgū esmu jau vairāk kā četrus gadus, sāku ar pāris precēm, nu jau ir mājas lapa un piedāvājumā ir vairāk kā 200 dažādas preces, tas pierāda preces kvalitāti, labo cenu un cilvēku interesi par to! Kurš noriskē, tas izjūt atšķirību starp Latvijā nopērkamajām un rietumpreces.lv piedāvātajām precēm! 🙂 Visiem iesaku izmēģināt Persil Bio, populārākais ir zaļais, iedomājieties ar 17ml pulvera Jūs izmazgāsiet 5kg veļas, tas ir nereāli mazs pulvera daudzums, ar tādu daudzumu LV nopērkamā pulvera, Jūs pat zeķi neizmazgāsiet! 😀 😀 Labi, labi- joks – zeķi iespējams varēs! 😀

Tā kā ir viela pārdomām! BILDES IESAKU SKATĪT TELEFONĀ, LAI VAR PIETUVINĀT!!!
Noteiktos datumos ir arī bezmaksas piegādes Jums vēlamā vietā – Ventspils, Kuldīga, Saldus, Brocēni, Dobele, Jelgava. (Interesēties pa datumiem, rakstot man PM) , kā arī, preces tiek piegādāts ar pakomāta un Latvijas pasta palīdzību.