Natalia Varonkova

Liels PALDIES! Preces ir ļoti kvalitatīvas. Pārdevējs ļoti labs, vienmēr ieteiks kaut ko jaunu un par izdevīgu cenu. Patīkama komunikācija, vienmēr mazas dāvaniņas. Viegli sarunāt par piegādāšanu, preces piegāde laicīgi. Varu teikt tikai vislabākos vārdus gan par precēm, gan par pārdevēju.

Anita Brīvniece

Pirmajā reizi paņēmām pulveri “uz provi” - ļoti iepatikās, ieteicām arī draugiem. Tagad katru mēnesi draugi jautā: “Kad būs precītes no Liepājas? Paņemiet mums arī!” Vairs pie veikalā nopērkamajām negrib atgriezties.

Laurita Laura

Super kvalitatīvas preces! Esmu sajūsmā! Fairy kapsulas veļai - skaisti smaržo un mīkstinātājs tiešām nav nepieciešams! Arī šķidrie pulveri, nav tādi ka LV veikalos nopērkami, bet gan biezas konsistences! Esmu sūtījusi, matu kosmētiku, dušas želejas, karstos dzērienus utt - nevienā precē neesmu vīlusies!! Paldies Raivi!! P.S ceru ka ar laiku sortiments kļūs ar vien plašāks!

Ilona Ņemiro

Es vēlos pateikties, paldies par iespēju nopirkt labas kvalitātes produkciju par pieņemamu cenu. Es ņemu ne pirmo reizi dažādas preces. Es mēģināju dažādus šampūnus, dažādus pulverus, garšīgu angļu tēju u.tt. Un ir arī bērnu preces ar savām iecienītākajām zīmēm. Kopumā es priecājos par šo veikalu, paldies

Inese Visocka

Jau pusotru gadu iepērkos pie šī tirgotāja. Precēm tiešām laba kvalitāte un arī cenas daudz labākas nekā pie mums veikalos. Esmu sajūsmā par Persil BIO, pie mūsu veikalos piedāvātajiem veļas mazgāšanas līdzekļiem vairs neatgriezīšos. Laba komunikācija ar pārdevēju, ērta piegāde. IESAKU!

Ingrīda Kalniņa

Varu teikt tikai to labāko par piedāvāto preču klāstu un apkalpošanu! Patiesi patīkami sadarboties un būt pārliecinātai par iegādātās preces augsto kvalitāti! Pie tam par ļoti labu cenu, kas nav mazsvarīgi! Rekomendēju ikvienam!

Marita Stanga

Preces no rietumupreces mājas lapas ir ļoti labas kvalitātes. Salīdzinot ko var iegādāties LV veikalos,ir liela atšķirība. Īpaši laba kvalitāte ir visiem veļas mazgātajiem un mīkstinātājiem. Arī dušas un matu sērijas ir augstas kvalitātes. Piegāde - teicama. Paldies!